Tage Hedqvist oljemålning

205519

HEDQVIST, Tage (född 1909-1997): "Roddklubben" (Stockholm), signerad och daterad Hedqvist 4?, olja på duk, 39x58 cm;
PROVENIENS: Konstnärens familj

Konst, Måleri

Rum 1

Tage Hedqvist oljemålning

Budhistorik (10 bud)
947632
3 400
946527
3 200
939207
946246
939207
2 800

Slutpris SEK:
3 400
326 EUR, 383 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.