Tage Hedqvist oljemålning

205514

HEDQVIST, Tage (född 1909-1997): Komposition, monogramsignerad och daterad 73, olja på duk, 92x73 cm;
PROVENIENS: Konstnärens familj,
UTSTÄLLD: Aguelimuseet i Sala, 1976

Konst, Måleri

Rum 10

Tage Hedqvist oljemålning

Budhistorik (41 bud)
948482
7 600
948477
7 400
948481
7 400
948477
7 200
948478
7 200

Slutpris SEK:
7 600
728 EUR, 855 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.