Tage Hedqvist oljemålning

205481

HEDQVIST, Tage (född 1909-1997): "Röd interiör", signerad och daterad Tage Hedqvist 1964, olja på duk, 133x188 cm;
PROVENIENS: Konstnärens familj

Konst, Måleri

Rum 10

Tage Hedqvist oljemålning

Budhistorik (13 bud)
948024
8 000
948020
7 400
948017
6 200
947949
4 200
947943

Slutpris SEK:
8 000
766 EUR, 900 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.