Värja

205324

VÄRJA, 1700-tal, med 1600-talsklinga med graverad dekor och text, förgyllt rokokofäste, längd 82 cm

Vapen/Medaljer

Monter 7

Värja

Budhistorik (26 bud)
959663
7 600
959679
7 400
959663
7 200
959667
7 000
959663
6 800

Slutpris SEK:
7 600
728 EUR, 855 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.