Flintlåspistol

205211

FLINTLÅSPISTOL, fransk, signerad L Lecomte, 1700-talets mitt, helstock i valnöt med mässingsbeslag, längd 38 cm

Vapen/Medaljer

Monter 8

Flintlåspistol

Budhistorik (15 bud)
959418
6 000
959417
5 800
959415
5 600
959414
5 400
959410
5 200

Slutpris SEK:
6 000
575 EUR, 675 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.