Dykarhjälm Siebe Gorman

204935

SIEBE GORMAN DYKARHJÄLM, med krage, 1900-talets första del, koppar och mässing, signerad Siebe Gorman & Co, London, frontluckan nr 2387, kragens insida nr 3205, höjd 45 cm

Smärre lagningar

Nautica/Technica

Rum 14

Dykarhjälm Siebe Gorman

Budhistorik (8 bud)
956945
17 500
956942
15 000
952662
12 000
951398
11 500
950121
2 400

Slutpris SEK:
17 500
1 677 EUR, 1 969 USD
Utropspris SEK:
40 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.