Adix additionsmaskin

204900

ADIX RÄKNEMASKIN, 1900-talets början, i etui, 16x10 cm

Något defekt funktion, etuiet med smärre slitage

Nautica/Technica

Monter 28

Adix additionsmaskin

Budhistorik (6 bud)
963760
2 400
963759
963757
963756
963282
600

Slutpris SEK:
2 400
230 EUR, 270 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.