Oljemålning

204339

LESSEY, J W (England, verksam omkring 1900), fartygsporträtt av brittiska passagerarångaren "The Queen", signerad JW Lessey, olja på duk, 40x61 cm

Smärre ramskador

Nautica/Technica

Rum 14

Oljemålning

Budhistorik (18 bud)
962947
962946
1 400
962941
1 300
962939
960542

Slutpris SEK:
144 EUR, 169 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.