Nakterhus med kompass

204074

NAKTERHUS, med vätskekompass, 1900-tal, mässing och ek, kompassen signerad Cooke, Hull, höjd 28, kompassens diameter 18 cm

Omarbetat

Nautica/Technica

Rum 14

Nakterhus med kompass

Budhistorik (4 bud)

958317
1 800
955854
953269
953268
500

Slutpris SEK:
1 800
172 EUR, 203 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.