Lennart Jirlow färglitografi

203963

JIRLOW, Lennart (född 1936): "I trädgården", signerad L Jirlow, 380 ex, färglitografi, 46x54 cm

Fack 9

Lennart Jirlow färglitografi

Budhistorik (10 bud)
940137
940998
940137
1 900
940996
1 800
940137
1 700

Slutpris SEK:
211 EUR, 248 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.