Sidolanternor

203784

SIDOLANTERNOR, 1 par, med fotogenbelysningar, 1900-talets första del, grön- och rödmålad plåt, höjd 47 cm vardera

Obetydliga skador

Nautica/Technica

Rum 14

Sidolanternor

Budhistorik (13 bud)
963132
2 600
963131
2 400
963126
963126
963121
1 900

Slutpris SEK:
2 600
262 EUR, 297 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.