Lodbössa

203283

LODBÖSSA, svensk, med slaglås, 1800-tal, signerad, graverat lås, oktagonal pipa, helstock, längd 132 cm

stockskador

Vapen/Medaljer

Rum 3

Lodbössa

Budhistorik (4 bud)

957778
3 600
950760
3 400
950760
943286

Slutpris SEK:
3 600
363 EUR, 412 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.