Affisch Holland-America Line

202792

AFFISCH, Holland-America Line, omkring 1960-tal, 94,5x58,5 cm

Smärre skador, ej examinerad utanför ram

Nautica/Technica, Konst, Grafik

Rum 14

Affisch Holland-America Line
Budhistorik (4 bud)

962872
650
962611
600
962611
948727

Slutpris SEK:
650
65 EUR, 74 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.