Affisch Svenska Amerika Linien

202789

SVENSKA AMERIKA LINIEN AFFISCH, omkring 1960-tal, 93x62 cm

Obetydliga skador, ej examinerad utanför ram

Nautica/Technica, Konst, Grafik

Rum 14

Budhistorik (4 bud)

962692
962688
960734
948732

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.