Vas Vicke Lindstrand

202785

VICKE LINDSTRAND, vas, Kosta 1950-tal, graverad dekor av fullriggare, signerad, Kosta 42290, Lindstrand, höjd 30 cm

Nautica/Technica, Glas, Konstglas

Monter 31

Vas Vicke Lindstrand

Budhistorik (12 bud)
962861
850
949783
962342
750
949783
700
962100
650

Slutpris SEK:
850
86 EUR, 97 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.