Signallykta koppar

202781

SIGNALLYKTA, 1900-talets första del, koppar, märkt C. Bocock & Co, Birmingham, med inbyggd klippapparat, höjd 36 cm

Senare el-montering, obetydliga skador

Nautica/Technica, Belysning

Rum 14

Signallykta koppar

Budhistorik (9 bud)
962851
962850
950
962849
900
962796
850
962780

Slutpris SEK:
95 EUR, 107 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.