Skottlykta mässing

202780

SKOTTLYKTA, för fotogen, 1900-talets första del, mässing, signerad Georg Wojickow & Co, Malmö, höjd 44 cm

Nautica/Technica, Belysning

Rum 14

Skottlykta mässing

Budhistorik (7 bud)
961169
957129
950095
949722
949123
700

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.