Fartygsmodell

202777

FARTYGSMODELL, 1900-talets första del, engelska fullriggaren "East Star", Liverpool, bemålad plåt i svart, vitt, grått och rött, l.ö.a. 117 cm

Diverse skador

Nautica/Technica

Rum 14

Fartygsmodell

Budhistorik (23 bud)
962826
1 900
962910
1 800
962826
1 700
962824
1 600
962822

Slutpris SEK:
1 900
182 EUR, 214 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.