John Jon-And pastell (Cleve/Jon-And)

202746

JON-AND, John (1889-1941): "Ny frisyr", signerad och daterad Jon-And -23, pastell, 33x21 cm

Konst, Måleri

Rum 3

Budhistorik (13 bud)
951859
950
951860
900
951859
951856
750
951856
650

Slutpris SEK:
950
91 EUR, 102 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.