Agnes Cleve akvarell

202744

CLEVE, Agnes (1876-1951): "Assisi nr. VII , 1922", signerad och daterad A Cleve 22, akvarell, 23x34 cm

Konst, Måleri

Fack 2

Agnes Cleve akvarell

Budhistorik (9 bud)
951760
650
949773
600
951759
600
949773
550
951758
500

Slutpris SEK:
650
65 EUR, 74 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.