Agnes Cleve pastell

202738

CLEVE, Agnes (1876-1951): "Menton", signerad och daterad A Cleve -37, pastell 32x 24 cm

Konst, Måleri

Fack 2

Agnes Cleve pastell

Budhistorik (12 bud)
951890
1 400
951862
1 300
951888
1 300
951862
951579

Slutpris SEK:
1 400
141 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.