Agnes Cleve akvarell

202736

CLEVE, Agnes (1876-1951): "Segelbåt", stämpelsignerad A Cleve, akvarell, 24x32 cm

Ändringar/tillägg
Stämpelsignerad

Konst, Måleri

Fack 2

Agnes Cleve akvarell

Budhistorik (23 bud)
951841
1 700
949410
1 600
951750
1 600
949410
951723
1 400

Slutpris SEK:
1 700
171 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.