Agnes Cleve akvarell

202733

CLEVE, Agnes (1876-1951): "Röda taket", stämpelsignerad A Cleve, akvarell, 32x24 cm

Ändringar/tillägg
Stämpelsignerad

Konst, Måleri

Fack 2

Agnes Cleve akvarell

Budhistorik (17 bud)
951804
2 600
951540
2 400
951540
1 800
949992
1 700
949992
1 600

Slutpris SEK:
2 600
262 EUR, 297 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.