Agnes Cleve pastell

202724

CLEVE, Agnes (1876-1951): "I dalgången Assisi", signerad och daterad A Cleve -22, pastell, 27x55 cm

Konst, Måleri

Fack 16

Agnes Cleve pastell

Budhistorik (29 bud)
951345
950773
2 800
951344
2 600
950773
2 400
951341

Slutpris SEK:
287 EUR, 338 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.