Agnes Cleve akvarell

202723

CLEVE, Agnes (1876-1951): "Rom I", stämpelsignerad och daterad och stämpelsignerad A Cleve -37, akvarell, 25x32 cm

Ändringar/tillägg
Stämpelsignerad

Konst, Måleri

Fack 2

Agnes Cleve akvarell

Budhistorik (24 bud)
949800
2 600
949763
2 400
949798
2 400
949763
949792

Slutpris SEK:
2 600
262 EUR, 297 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.