Agnes Cleve akvarell

202721

CLEVE, Agnes (1876-1951): "Huset på höjden", signerad A Cleve, akvarell, 25x37 cm

Konst, Måleri

Rum 2

Agnes Cleve akvarell

Budhistorik (12 bud)
951793
1 600
951640
951792
1 400
951640
1 300
951694

Slutpris SEK:
1 600
153 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.