John Jon- And oljemålning

202591

JON-AND, John (1889-1941): "På slottet", signerad JON-AND, olja på pannå, 70x99 cm

Konst, Måleri

Rum 12

John Jon- And oljemålning
Budhistorik (28 bud)
946513
8 000
946490
7 800
946490
7 600
946354
7 400
946489
7 400

Slutpris SEK:
8 000
806 EUR, 915 USD
Utropspris SEK:
20 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.