Olaf Gulbrandsen oljemålning

200904

GULBRANDSEN, Olaf (verksam i Kristiania omkring 1900): fartygsporträtt av svenska lastångaren "Ada", signerad Olaf Gulbrandsen, Kra 1911, olja på pannå, ca 26x38,5 cm

Nautica/Technica

Monter 30

Olaf Gulbrandsen oljemålning

Budhistorik (10 bud)
961600
961597
2 600
961595
961594
961593

Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.