Signalflaggor 50 st

200525

SIGNALFLAGGOR, 50 st, varierande storlekar

Skador, slitage, visas på begäran

Nautica/Technica

Rum 4

Signalflaggor 50 st
Budhistorik (11 bud)
948007
1 700
948006
1 600
947982
947980
1 400
947977
1 300

Slutpris SEK:
1 700
171 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.