Snapplåsgevär

200308

SNAPPLÅSGEVÄR, nordafrika, 1800-tal, längd 153 cm

skador, delar saknas

Vapen/Medaljer

Rum 3

Snapplåsgevär

Budhistorik (15 bud)
959366
950
945127
900
959364
900
945127
850
959362

Slutpris SEK:
950
91 EUR, 102 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.