Sabel

199925

SABEL, 1800-tal, klinga med förstärkt rygg, förgyllt mässingsfäste, längd 97 cm

skador

Vapen/Medaljer

Monter 5

Sabel

Budhistorik (8 bud)
956242
2 400
956293
956242
1 800
955486
1 700
955486
1 600

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.