Fartygskompass

198473

VÄTSKEKOMPASS, 1900-talets första del, signerad G.W. Lyth, Stockholm, nr 25335, grönlackerad mässing, kardanupphängning, diameter 22 cm

Nautica/Technica

Rum 14

Fartygskompass

Budhistorik (7 bud)
962836
550
957344
500
962556
450
957344
956698

Slutpris SEK:
550
55 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.