Diverse nautica

198471

DIVERSE NAUTICA, 1900-talets första del, Nakterhus, koppar, med fotogenbelysning, höjd 31 cm, Pejlskiva, mässing, diameter 25 cm, Båtratt, järn med trähandtag, diameter 41 cm

Smärre skador, nakterhuset saknar en belysning

Ändringar/tillägg
,

Nautica/Technica

Rum 14

Diverse nautica

Budhistorik (11 bud)
962887
959336
950
959336
900
962886
850
959336
650

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.