Snapplåsgevär

195969

SNAPPLÅSGEVÄR, turkiskt, med flintsnapplås, rikt dekorerad pipa, lås med förgylld dekor, helstock med beninläggningar och dekornitar, längd 120 cm

Skador, bitar fattas

Vapen/Medaljer

Rum 3

Snapplåsgevär

Budhistorik (18 bud)
959001
7 400
959000
7 200
958996
7 000
958994
6 800
958995
6 600

Slutpris SEK:
7 400
745 EUR, 847 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.