Kjell Engman skulptur

195637

KJELL ENGMAN, skulptur, Kosta Boda, signerad Kjell E, i form av en gitarr, dekor orange och svart, monterad på sockel med inbyggd belysning, skulpturens höjd 81 cm, sockelns höjd 112 cm

Sockel med smärre slitage

Glas, Konstglas

Rum 5

Kjell Engman skulptur

Budhistorik (13 bud)
981898
24 000
981897
23 000
981896
22 000
981894
21 000
981893
20 000

Slutpris SEK:
24 000
2 290 EUR, 2 575 USD
Utropspris SEK:
25 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.