Värja

187977

VÄRJA, fransk, 1800-tal, halvstukat-klinga, förgyllt mässingsfäste, kavelplattor av pärlemor, längd 80 cm

Vapen/Medaljer

Monter 7

Värja

Budhistorik (20 bud)
958876
1 400
958873
1 300
958871
958869
958488

Slutpris SEK:
1 400
137 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.