Stolar Bodafors bord

206359

STOLAR, 4 st, design B Fridhagen för Bodafors, svart skinnklädsel, BORD, med 2 iläggsskivor, design B Fridhagen för Bodafors, valnötsfaner, höjd 73, diameter 115, total längd med iläggsskivor 225 cm

Ytslitage på bordet, stolarna med tryckmärken

Möbler, Design

Rum 4

Stolar Bodafors bord

Budhistorik (6 bud)
938540
938470
938469
600
932500
550
930019
500

Slutpris SEK:
96 EUR, 113 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 888 kr.