Tennfat Carl Petter Eckerström

206346

FAT, tenn, stämplad Carl Petter Eckerström Västerås 1849, diameter 35 cm

Spricka och ytskador

Diverse

Rum 4

Budhistorik (1 bud)

936316
2013-09-28 19:41:35

2013-09-30 kl 19:09
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.