Bruno Lundkvist oljemålning

206289

LUNDKVIST, Bruno (1948): Tjäder i vårvinterlandskap, signerad och daterad 1976, olja på duk, 68x94 cm

Konst, Måleri

Fack 12

Bruno Lundkvist oljemålning

Budhistorik (8 bud)
936900
1 700
936869
1 600
928662
933365
928662
1 400

Slutpris SEK:
1 700
163 EUR, 191 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.