Lars Norrman oljemålning

206282

NORRMAN, Lars (1915-1979): Solbadare, signerad Lars Norrman, olja på pannå, 60x101 cm

Konst, Måleri

Rum 11

Lars Norrman oljemålning

Budhistorik (10 bud)
938802
938549
2 600
938548
2 400
938547
935358

Slutpris SEK:
383 EUR, 450 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.