Bruno Lundqvist oljemålning

206279

LUNDKVIST, Bruno (1948): Räv i landskap, signerad och daterad 1979, olja på duk, 88x113 cm

Konst, Måleri

Rum 2

Bruno Lundqvist oljemålning

Budhistorik (5 bud)
929111
1 400
929203
1 300
929111
929110
929109

Slutpris SEK:
1 400
134 EUR, 158 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.