Bord barockstil

206248

BORD, barockstil, 1900-tal, ek, höjd 75, 72x55 cm

Ytskador

Rum 14

Bord barockstil

Budhistorik (4 bud)

937348
450
938259
937348
929673

Slutpris SEK:
450
43 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.