Le Corbusier färglitografi

206247

LE CORBUSIER (Frankrike, 1887-1965) efter: "Taureau", signerad och daterad i trycket 63, färglitografi, 110x74 cm

Fack 18

Le Corbusier färglitografi

Budhistorik (42 bud)
938495
8 600
938493
8 400
938492
8 200
938490
8 000
938491
8 000

Slutpris SEK:
8 600
824 EUR, 968 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.