Väggpendyl empire

206234

VÄGGPENDYL, empire, urtavlan märkt Petter Strengberg, (1770-1831), skuren dekor av bl a frimurarattribut, förgylld, höjd 90 cm

Lösa delar medföljer, smärre skador

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att avhämta vid Utlämningen

Klockor/Ur

Rum 2

Väggpendyl empire

Budhistorik (6 bud)
938960
4 800
938956
4 600
938954
4 200
938953
937746
3 200

Slutpris SEK:
4 800
460 EUR, 540 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.