Hundertwasser affischer

206219

HUNDERTWASSER, Friedensreich (1928-2000): (3), Utställningsaffischer, 1970-tal, 84x59 -123x40 cm

Kantskador, hål efter häftstift

Rum 9

Hundertwasser affischer

Budhistorik (16 bud)
937846
1 300
937845
937843
937839
937743
950

Slutpris SEK:
1 300
125 EUR, 146 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.