George Braque färgetsning

206207

BRAQUE, George (Frankrike 1882-1963): "Nature mort oblique", signerad G Braque, färgetsning, numrerad 47/300, 29x28 cm

Kundcenter

George Braque färgetsning

Budhistorik (8 bud)
937415
6 000
937412
5 000
935718
934747
3 800
934527
3 600

Slutpris SEK:
6 000
575 EUR, 675 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.