Axel Lindman oljemålning

206173

LINDMAN, Axel (1848-1930): Motiv från Barbizon, signerad och daterad A Lindman 1887, olja på duk, 37x60 cm

Uppklistrad på kartong

Konst, Måleri

Rum 3

Axel Lindman oljemålning

Budhistorik (8 bud)
937444
5 000
936978
4 800
936779
4 600
934841
933372

Slutpris SEK:
5 000
479 EUR, 563 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.