Albert Contreras oljemålning

206153

CONTRERAS, Albert (USA, född 1933): No 332, signerad och daterad a tergo Contreras 1968, olja på pannå, 16x16 cm

Konst, Måleri

Monter 28

Albert Contreras oljemålning

Budhistorik (3 bud)

932615
930888
929885

Slutpris SEK:
38 EUR, 45 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.