Albert Contreras oljemålning

206152

CONTRERAS, Albert (USA, född 1933): No 215, signerad och daterad a tergo Contreras 1968, olja på pannå, 16x16 cm

Konst, Måleri

Monter 28

Albert Contreras oljemålning

Budhistorik (9 bud)
937860
950
937858
900
937856
850
937855
937851
750

Slutpris SEK:
950
91 EUR, 107 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.