Albert Contreras oljemålning

206146

CONTRERAS, Albert (USA, född 1933): No 75, signerad och daterad a tergo Contreras 1968, olja på duk, 45x45 cm

Konst, Måleri

Visas på begäran

Albert Contreras oljemålning

Budhistorik (10 bud)
936705
936040
935301
1 900
935204
1 800
935300
1 800

Slutpris SEK:
211 EUR, 248 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.